Twoje dziecko pokocha angielski

Ucząc angielskiego dzieci w wieku szkolnym dbamy o to, aby zajęcia w Masterschool stały się dla nich przyjemnością. Do każdego ucznia podchodzimy indywidualnie, dostrzegając jego mocne i słabe strony, a potem skutecznie pomagamy mu w rozwinięciu jego zdolności językowych.

Jaki jest nasz patent na efektywną naukę?

To wiele sprawdzonych metod, które nasi uczniowie uwielbiają:

Metoda komunikatywna – kładzie nacisk na porozumiewanie się w praktycznych sytuacjach. Dzięki niej dzieci tworzą właściwe nawyki językowe i w typowych sytuacjach mogą porozumiewać się płynnie, bez zastanowienia.

Odtwarzanie zwykłych, codziennych sytuacji – na zajęciach symulowane są sytuacje dnia codziennego. W ten sposób przygotowujemy dzieci do spontanicznej komunikacji w naturalnym środowisku, np. w czasie wyjazdu za granicę lub kontaktu z obcokrajowcem.

 

Różnorodność technik i ćwiczeń językowych

Uczniowie chętnie biorą udział w grach, quizach i konkursach, dlatego nasi lektorzy często wplatają je w zajęcia. Nauka wykorzystująca nietypowe materiały dydaktyczne sprawia, że dzieci chętniej angażują się w zajęcia. Aby wygrać, muszą wielokrotnie powtarzać nową strukturę i słownictwo, a dodatkowy element rywalizacji potęguje chęć mówienia w języku angielskim.

  • Ambitny program

  • Mniej teorii, więcej mówienia po angielsku

  • Lokalizacja w centrach handlowych

  • Wygodne parkowanie

  • Zajęcia tylko raz w tygodniu

  • Duży wybór grup na wszystkich poziomach

  • Starannie dobrane grupy pod względem wieku i umiejętności językowych

  • Informacja o zrealizowanym materiale i postępach dziecka w dzienniku elektronicznym

  • Aplikacja do nauki słówek w cenie kursu

  • Możliwość uzyskania kompletu podręczników w cenie kursu – pytaj o szczegóły w biurze szkoły

W jaki sposób organizujemy zajęcia?

Nasi uczniowie korzystają z zajęć w czasie roku szkolnego – od września do maja/czerwca. Podczas przydzielania uczniów do konkretnych grup, bierzemy pod uwagę ich wiek oraz poziom znajomości języka (zapraszamy ich na spotkanie z lektorem – nie jest to jednak stresujący egzamin, a jedynie krótka, sympatyczna rozmowa). Nasi lektorzy bardzo starannie dobierają grupy – tak, aby każde dziecko mogło zacząć naukę na odpowiednim dla siebie poziomie. Spotykamy się raz w tygodniu na 90 minut (2 lekcje). Rok nauki obejmuje 70 godzin lekcyjnych.

Startujemy już 8 września

Zadzwoń i zarezerwuj miejsce w grupie tel. 512 296 455

Ile kosztuje taki kurs?

Tylko 120 zł za miesiąc

Opinia o kursie:

Od kilku lat posyłam dzieci na dodatkowy angielski do Masterschool. Dzieci dzięki temu z łatwością radzą sobie w szkole z j. angielskim. Czasami podśpiewują w tym języku lub szyfrują informacje przed młodszym bratem. Ważną, moim zdaniem, korzyścią jest łatwość i odwaga z jaką dzieci używają tego języka dzięki pracy w małych grupkach. Ostatnio Basia (5 klasa) na wycieczce w Londynie fajnie sobie radziła.

Marta Fulara Hudzik, mama naszych uczniów