Angielski dla gimnazjalistów i licealistów

Na co dzień spotykasz się z angielskim niemal wszędzie – słuchasz piosenek po angielsku, oglądasz filmiki na Youtube w tym języku, spotykasz go w grach i menu programów komputerowych… Jeśli chcesz poprawić swoje oceny z angielskiego, nadrobić zaległości albo po prostu lepiej poznać język, te kursy są dla Ciebie.

Jak uczymy?
 
Na zajęciach pomagamy Ci lepiej opanować materiał z tzw. podstawy programowej. Podczas kursu nauczysz się wszystkich umiejętności, które musisz zdobyć, by sprawnie posługiwać się angielskim: mówienie, pisanie, czytanie i rozumienie ze słuchu.
 
 

W Masterschool nie ma czasu na nudę: oprócz różnorodnych ćwiczeń i pasjonujących gier językowych będziesz uczyć się na prawdziwych przykładach: fragmentach filmów i piosenek. Dzięki temu szybko utrwalisz sobie słownictwo i gramatykę, a także bez problemu zastosujesz ją w rozmowach. Przekonaj się, jaką radość daje płynne mówienie w obcym języku!

W jaki sposób organizujemy zajęcia?
 
Spotykamy się raz w tygodniu na 2 godziny lekcyjne (90 minut). Cały kurs obejmuje 70 godzin lekcyjnych. Możesz uczyć się na różnych oziomach zaawansowania: elementary, pre-intermediate, intermediate, upper-intermediate, advanced. O tym, która grupa będzie dla Ciebie najlepsza dowiesz się po wypełnieniu bezpłatnego testu kwalifikacyjnego. Zajęcia odbywają się w grupach 6-10 osób.

Ile kosztuje kurs?

Tylko 120zł miesięcznie, zadzwoń i zarezerwuj miejsce w grupie 512 296 455.

Mój syn chodzi obecnie do gimnajzum. W szkole ma angielski na dość wysokim poziomie W szkole podstawowej jego wiodącym językiem był niemiecki, ale  dzieki dodatkowym kursom w Masterschool od samego początku nieźle sobie radził, a obecnie jest to jego ulubiony przedmiot (co zresztą widać po ocenach). Bardzo cieszę się jego łatwością w używaniu języka, jest aktywny w konwersacjach. Lekcje w małej grupie z przychylnie nastawionym lektorem dały mu dużo wiary w swoje możliwości w tym zakresie. Ostatnio kupił sobie nawet kilka książek młodzieżowych po anielsku. 

Marta Fulara Hudzik, mama Benka

Jestem bardzo zadowolona z zajęć prowadzonych w szkole Masterschool. Zajęcia prowadzi profesjonalnie przeszkolona kadra stosująca dobrane metody nauczania. Mój syn zaczął uczyć się  angielskiego dopiero w 1 klasie Gimnazjum i poszerzał wiedzę w Masterschool . W tym roku zdał test gimnazjalny z wynikiem 100%. Wszystkim polecam zajęcia w szkole Masterschool.

Barbara Łach, mama Filipa