Kursy dla maturzystów

Przed Tobą najważniejszy egzamin: matura. Nie ma czasu do stracenia. Ale jeśli już teraz zaczniesz uczyć się z nami, możesz spokojnie się do niej przygotować. Pomożemy Ci perfekcyjnie przećwiczyć materiał z zakresu całej szkoły średniej i zdobyć umiejętności potrzebne na egzaminie. Dzięki temu zwiększysz swoje szanse na studiowanie na wymarzonej uczelni!

Jak uczymy?

Gruntownie powtarzamy i utrwalamy materiał szkoły średniej: słownictwo, gramatykę oraz funkcje językowe, trzymając się przy tym programu MENiS i wymagań CKE. Na każdych zajęciach przećwiczysz fragmenty przykładowych arkuszy egzaminacyjnych i zadań z egzaminu ustnego, dlatego nic Cię nie zaskoczy podczas prawdziwego egzaminu. Dodatkowo w trakcie kursu napiszesz dwie matury próbne, dzięki czemu na maturze poczujesz się o wiele pewniej.

Nasi lektorzy

Naszych uczniów do matury przygotowują nauczyciele z wieloletnim doświadczeniem na kursach maturalnych. Ich wiedza na temat egzaminu, zasad oceniania i obecnych w teście „podchwytliwych” pytań jest niezwykle cenna dla uczniów. W trakcie kursu nauczyciel przypomina uczniom o „pułapkach” zastawionych przez egzaminatorów i technikach, które pomogą w uzyskaniu o wiele lepszych wyników. Możesz mieć pewność, że Twój nauczyciel będzie wymagający, ale dzięki temu bardzo wiele się od niego nauczysz.

W jaki sposób organizujemy zajęcia?

Spotykamy się raz w tygodniu w soboty na 4 godziny lekcyjne (w godz. 9.00-12.30). Cały kurs obejmuje 100 godzin zajęć lekcyjnych.

Zapisz się już teraz

Zadzwoń 512 296 455