Czy wiesz, ile kosztuje nauczenie się w Polsce języka angielskiego do poziomu samodzielności językowej, czyli tzw. poziomu B1 , który osiągniesz na jednym z kursów, prowadzonych Metodą Colina Rose?

Większość zapytanych nie potrafi odpowiedzieć na to pytanie, chociaż z reguły wie, ile kosztuje pojedyncza, 45-minutowa lekcja… jesteśmy tak pogodzeni z nieskutecznością lektoratów językowych, że ważniejsze wydaje nam się ile kosztuje godzina nauki, niż uzyskanie określonego efektu.

Możesz łatwo obliczyć ten koszt, jeśli pomnożysz cenę za jeden semestr  razy 6 do 10, bo minimum tyle zajmie Ci nauczenie się angielskiego do poziomu B1 metodami tradycyjnymi. Pamiętaj też, że 75% dorosłych przerywa kursy językowe, a więc faktycznie większość “chodzi na angielski” przez conajmniej 8-12 semestrów.

My oferujemy Ci nie godziny lekcyjne, tylko konkretny rezultat, osiągany w rekordowym czasie 6 miesięcy.

Wielkość grupy Cena normalna za osobę Cena specjalna za osobę
4-6 3300zł 2699zł
2-3 4400zł 3299zł
1 5600zł 4899zł
     
Cena za cały kurs/za osobę, w tym: nieograniczony dostęp do portalu/narzędzia e-learningowego, komplet autorskich podręczników, sesje z Trenerem Językowym, opieka metodyczna. Nie ma żadnych dodatkowych kosztów.